Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Вільямс

Артикул: best0000000010

Наявність: В наявності

Короткий опис:
Діюча речовина Клопіралід 750 г / кг
Виробник Best
Тарна одиниця 1 кг
Тип гербіциду Системный
Культури, на яких використовують Пшениця, ячмінь, цукровий буряк, ріпак
Ціна:
2 530,00 грн.
АБО
Опис

Details

Системний гербіцид Вільямс після сходової дії. Застосовують на ярій пшениці, цукровому буряку та ріпаку. Знищує як наземну , так і кореневу систему однорічних та багаторічних дводольних бур’янів. Водорозчинні гранули гербіциду Вільямс створені на основі діючої речовини Клопіралід, який проникає до капілярної системи бур’янів через зелену масу рослини та накопичується в меристематичних тканинах. Також компонент добре поглинається кореневою системою та активно впливає на коренепаросткові бур’яни.

Клопіралід – це синтетичний гормон, який після потрапляння до сокогону бур’яну блокує ріст натуральних гормонів. Після перенасичення гормонами Клопіраліду рослина в’яне, з’являються пожовтіння та некротичні плями, що в кінцевому результаті призводить до відмирання бур’яну. Перші помітні ураження препаратом з’являються через 12 – 18 годин. Повне знищення буряну настає на протязі двох – трьох тижнів. При значній забур’яненості площі – витрати води і препарату застосовують максимальні дози. Завдяки швидкій абсорбуючій дії препарату, через дві години не змиваються дощами.

Вільямс - післясходовий (Клопіралід 750 г/кг) гербіцид системної дії для боротьби з однорічними дводольними та багаторічними коренепаростковими бур'янами (в т.ч. види осоту і бодяка, гірчак, види ромашок, волошок та ін.) на посівах сільськогосподарських культур.

Культура Норма розходу л/га Час обробки Бур’яни
Пшениця, ячмінь 0,06-0,12 Обприскування проводитися від фази кущіння до виходу в трубку культури Однорічні двосім'ядольні в т.ч. стійкі до 2,4 Д, та багаторічні корені паросткові бур'яни.
Цукровий буряк 0,12-0,2 Обприскування проводитися в фазі 1-3 справжнього листка у культури Однорічні двосім'ядольні і багаторічні в т.ч. корені паросткові бур'яни
Ріпак 0,12-0,2 Обприскування проводитися від фази 2-4 справжнього листка до фази квіткових бутонів на ріпаку Однорічні двосім'ядольні і багаторічні в т.ч. корені паросткові бур'яни

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Клопіралід 750 г / кг
Країна виробник
Ціна 2 530,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук