Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Супер АНТІФОМ

Артикул: ХАМ0000000052

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Форма препарату та діюча речовина:

розчинний пеногаситель на основі полідіметілрізоксілоксана.

Упаковка:

флакони 1 л

Ціна:
1 180,80 грн.
АБО
Опис

Details

Механізм дії:

Принцип дії Супер АНТІФОМ® складається в освіті на межі поділу рідкої і газової фази непроникною плівки нерозчинної в рідини, тим самим, підвищуючи поверхневий натяг і запобігаючи утворенню бульбашок газу, тобто піни.

При потраплянні препарату в воду, він, зважаючи на свою не розчинний в даному середовищі, заміщає молекули пава, що знаходяться в верхньому шарі. В результаті цього в моно кульової плівці поверхнево-активної речовини утворюються пори. Наступним кроком є ​​поширення антівспенівателя по водній поверхні. Це відбувається завдяки дуже низькому поверхневому натягу Супер АНТІФОМа. У завершальній стадії відбувається руйнування стабільності моно кульової плівки поверхнево активної речовини. Як результат утворення піни неможливо, а то, що було сформовано раніше - руйнується.

З його допомогою підвищується корисна ємність устаткування, і скорочуються тимчасові втрати. При цьому умови для роботи стають практично ідеальними. В результаті весь технологічний процес стає максимально економічним і високопродуктивним. 

Причини піноутворення:

Утворення піни відбувається у водному розчині, який містить хоча б мінімальну концентрацію пава. Молекула пава складається з гідрофільної і гідрофобної частин. Ці молекули утворюють тонкий шар на водній поверхні. Гідрофільна частина орієнтується на водне середовище, а гідрофобна - на повітря. Цей моно куля створює відразливу від поверхні силу, що в результаті сприяє утворенню відносно стабільною системи.

Шляхом фізичного впливу, такого як збовтування або помішування, повітря потрапляє у водний розчин і прагне випаруватися. Але на шляху йому зустрічається перешкода у вигляді кулі, що складається з молекул пава. В результаті цього ми можемо спостерігати утворення повітряних бульбашок, покритих тонким шаром водної плівки. Стабільність плівки пояснюється наступним принципом: гідрофобна частина молекули пава орієнтована на повітря (всередину повітряної кулі), а гідрофільна частина, в свою чергу - на водну плівку, яка покриває бульбашка.

Як результат, відбувається утворення піни, а саме бульбашок повітря, покритих тонкою водною плівкою, що складається з молекул поверхнево активної речовини. 

Проблеми при утворенні піни:

У більшості випадків легка піна не несе особливих проблем, проте важка піна часто призводить до технологічних незручностей. Це проблеми простягаються від неточного зчитування значень з контрольно-вимірювального обладнання, таких як температура, рівень і значення датчиків, до поганого перемішування препаратів в ємності і утримування продуктів в піні. Як підсумок, присутність піноутворення може негативно позначитися на ефективності пестицидів або їх бакових сумішей

Супер АНТІФОМ®, повністю задовольняє три основні вимоги ефективних піногасників:

  1. низький поверхневий натяг;
  2. нерозчинність в середовищі піни;
  3. легке емульгування.

Норми витрати:

При застосуванні перед приготуванням робочого розчину:
50 - 100 мл на 1000 л розчину, в залежності від очікуваного рівня піноутворення. Заповніть бак на ¼ водою, потім додайте Супер антифа. 

Коли піна в робочому розчині вже утворилася:
Розбавте Супер антифа в воді 9: 1 (9 частин води +1 частина Супер Антіфома). Розпилюйте Супер антифа на поверхню піни до тих пір, поки вона не спаде. 
Зверніть увагу, що Супер антифа повинен завжди додаватися в воду, а не вода в Супер Антифа!

Приготування робочого розчину:

Наповніть бак на ¼ водою, потім додайте Супер антифа. Починайте перемішувати воду і продовжуйте наповнювати бак, додайте ЗЗР. При використанні ад'ювантов - додавайте їх не раніше, ніж коли бак буде заповнений на 80%. Використовуйте приготовлену бакову суміш незабаром після приготування. 

У разі якщо піна в робочому розчині вже утворилася, розведіть Супер антифа в пляшці з водою (9: 1), перемішайте і розпорошите на поверхню піни, розпилюйте до тих пір, поки піна не спаде. Далі перемішуйте робочий розчин, поки піна не зникне. 

Час перед застосуванням на культурі визначається використовуваним пестицидом.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

IV клас (мало небезпечні сполуки)

Інструкція по застосуванню:

Супер антифа - ад'ювант для бакових сумішей і сумісний з усіма засобами захисту рослин. Але в будь-якому випадку Вам слід ознайомитися з етикеткою застосовуваного пестициду і дізнатися чи можна даний препарат змішувати з піногасниками, не заборонено чи його застосування з піногасниками на основі силікону. 
В основному, Супер Антифа можна застосовувати з усіма формуляцій пестицидів в будь-який час.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина полідіметілрізоксілоксан
Країна виробник
Ціна 1 180,80 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук