Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Сольфак Дуо SC75

Артикул: BES0000000006

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Препарат призначений для контролю чисельності синантропних комах (таргани, постільні клопи, блохи, мурахи, мухи, комарі імаго, комарі личинки)

Діюча речовина: Бета-цифлутрин 2,5% (останнє покоління піретроїдів) і імідаклоприд 5%
Препаративна форма: Концентрат суспензії.
Упаковка: полімерна тара ємністю 1,0 л.

 
 
Ціна:
1 140,00 грн.
АБО
Опис

Details

Сольфак® Дуо SC 75 – інсектицидний засіб у вигляді концентрату суспензії, який містить в якості діючих речовин високоактивну сполуку із групи піретроїдів бета-цифлутрин 2,5% (останнє покоління піретроїдів) і імідаклоприд 5% (клас неонікотиноїдів).
Препарат проявляє гостру інсектицидну дію і залишкову активність на тарганів, мурах, постільних клопів, бліх, мух, комарів та інших членистоногих.
Препарат призначений для контролю чисельності синантропних комах (таргани, постільні клопи, блохи, мурахи, мухи, комарі імаго, комарі личинки) на об’єктах різних категорій: у виробничих і житлових приміщеннях.
Перед обробкою приміщення виявляють місця скупчення та пересування комах, на цій підставі визначають загальну площу поверхні для проведення дезінсекції та готують необхідну кількість робочого розчину.
Робочий розчин засобу готують безпосередньо перед застосуванням. Перед приготуванням робочого розчину засіб «Сольфак® Дуо SC 75 (Solfac® Duo SC 75)» слід збовтати. Засіб розчиняють у воді при кімнатній температурі, постійно та рівномірно перемішують протягом 5-7 хвилин.
ЗНИЩЕННЯ ТАРГАНІВ 
Робочим розчином (0,5% ) вибірково обприскують поверхні в місцях виявлення найбільшої скупченості тарганів та на шляхах їх пересування (“доріжках”). Особливу увагу приділяють отворам і щілинам у стінах, порогах, уздовж плінтусів, вентиляційних віддушин, місцям на стику труб водопровідної, опалювальної та каналізаційної систем, навколо мийки, під ванною, за меблями, холодильниками, біля сміттєзбірників тощо. Норма витрати робочого розчину – 50-100 мл на 1 м2, в залежності від чисельності комах та виду поверхні, що обробляється (ступінь поглинання). Обробку проводять при відкритих вікнах одночасно в усіх приміщеннях, де були виявлені комахи. При дуже високій чисельності тарганів обробляють суміжні приміщення в профілактичних цілях: за для запобігання міграції та подальшого заселення їх тарганами. Після обробки приміщення залишають зачиненим впродовж 2 - 4 годин, потім провітрюють не менш ніж 30 хвилин та прибирають оброблені поверхні вологим способом. Загиблих і паралізованих комах змітають та знищують шляхом спалювання або відправлення до каналізації.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Імідаклоприд 5% бета-цифлутрин 2,5%
Країна виробник Франція
Ціна 1 140,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук