Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Сміт

Артикул: best0000000015

Наявність: В наявності

Короткий опис:
Діюча речовина Тифенсульфурон-метил 750 г/кг
Виробник Best
Тарна одиниця 0.25 кг
Тип гербіциду Системний
Культури, на яких використовуються Кукурудза, озима пшениця, ярий ячмінь
Ціна:
1 035,20 грн.
АБО
Опис

Details

Системний післясходовий гербіцид Сміт, який знищує широколисті бур’яни у посівах кукурудзи, озимої пшениці та ярого ячменю. Створений на основі Тифенсульфурон-метил – активно поглинається листковими клітинами в яких блокує ріст і ділення.

Застосування гербіциду Сміт

 Після розпилення препарату ріст зупиняється через пару годин, а вже через 2 – 3 дні з’являються перші некрози, пожовтіння листя та інші ураження. Повна загибель шкідливих рослин настає за 2 – 3 тижні, в залежності від погодних умов та виду бур’янів. Гербіцидний захист триває протягом 30 днів від дня розпилення препарату. Шкідливі рослини, які менш чутливі до Сміт також зупиняють свій ріст і не створюють конкуренції культурним рослинам.

Ефективність препарату різко знижується, коли розпилення провести за стресових для рослини умов – засухи, підтоплення чи різкої переміни погоди. Кращим періодом для розпилення препарату вважається фаза 2 – 4 листочки буряну. В цей період уражуються навіть стійкі до 2,4-Д рослини.

Для ширшого знищення видового складу бур’янів у бакову суміш до гербіциду Сміт можна додати препарат партнер, а для надійнішого і швидшого проникнення можна додати ПАР Йорк. Сміт - післясходовий (Тифенсульфурон-метил 750 г/кг) гербіцид для контролю дводольних бур'янів у посівах сої, кукурудзи і озимої пшениці.

Культура Норма розходу л/га Час обробки Бур’яни
Озима пшениця 15-20 г/га + ПАР «Йорк» Обприскування посівів, починаючи з фази 2-3 листка до появи прапорцевого листка культури включно Дводольні бур'яни
Ярий ячмінь 10-15 г/га + ПАР «Йорк» Обприскування посівів, починаючи з фази 2-3 листка до виходу в трубку культури Дводольні бур'яни
Дводольні бур'яни 10 г / га + ПАР «Йорк» або 15 г / га без ПАР «Йорк» У фазі 3-7 листків кукурудзи Дводольні бур'яни
Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Тифенсульфурон-метил 750 г/кг
Країна виробник
Ціна 1 035,20 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук