Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

СКАРЛЕТ®, МЕ

Артикул: shchel0000000002

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Двокомпонентний фунгіцидний протруйник у вигляді мікроемульсії, призначений для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру хвороб

Препаративна форма: 

Мікроемульсія, що містить 100 г/л імазалілу, 60 г/л тебуконазолу та біоактиватори

Тара фасування

Поліетиленові каністри по 5 л

Ціна:
7 400,00 грн.
  • Оптова ціна від 20 шт. 6 600,00 грн. за 1шт. збережи 11%
АБО
Опис

Details

Двокомпонентний фунгіцидний протруйник у вигляді мікроемульсії, призначений для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру хвороб

Перевершує більшість протруйників насіння за широтою спектру дії за рахунок комбінації двох  діючих речовин, препаративної форми, її складу та вмісту.

Забезпечує високий рівень фунгіцидної активності, в тому числі проти кореневих гнилей (видів),борошнистої роси, пліснявіння насіння, снігової пліснявині, септоріозу та інших хвороб.

Забезпечує пролонгований захист від проростання насіння до фази виходу в трубку - прапорцевого  листка.

Додатково містить два біоактиватори рост- регуляторного типу, завдяки якому стимулюється   розвиток калеоптиле, зміцнюється коренева система, підвищується засухо- і морозовитривалість,  зростає врожайність

Присутність імазалілу знижує ймовірність виникнення резистентності

Препаративна форма

Мікроемульсія, що містить 100 г/л імазалілу, 60 г/л тебуконазолу та біоактиватори

Механізм дії

Імазаліл має локально-системну дію, захищаючи ко­ріння. Дія імазалілу заснована на інгібуванні синтезу ергостерину, що впливає на проникність клітинних мембран патогену.

Тебуконазол має системно-транслокаційну дію, за­хищаючи проростки. Дія тебуконазолу заснована на процесі інгібування біосинтезу ергостерину в клітині патогена, що призводить до зміни мембрани клітини (її проникності), зниженню відтворення й загибелі фітопатогена. За рахунок поєднання та співвідношення (1:0,6) вмісту діючих речовин, відбувається значне підсилення їх дії (синергізм).

До складу протуйника Скарлет, МЕ також входять біоактиватори ростстимулюючої дії, які значно підвищують схожість та посилюють стартовий ріст сходів с/г культур.

Біоактиватори значно посилюють ріст кореневої системи, збільшуючи об’єм, довжину та кількість кореневих волосків. У культур спостерігається, значно краще, вкорінення,  підвищується засухо- та морозовитривалість, зростає урожайність.

Завдяки системній дії препарат ефективний проти поверхневої й внутріш­ньої насіннєвої інфекції, а також проти ряду збудників хвороб, що уражують рослину в більш пізній період вегетації.

За рахунок унікальної препаративної форми діючі ре­човини проникають в середину зернівки, знищують існуючі патогени та захищають від подальшого зара­ження

Швидкість дії та період захисної дії

Знищення патогенна на насінині відбувається одразу після обробки, а в насінині - одразу після проникнення препарату в середину. Контроль патогенів в грунті та можливе зараження проростка та кореневої системи контролюється одразу після висіву. Подальший біологічний захист триває протягом усього періоду - від проростання насіння до фази виходу в трубку-появи прапорцевого листка.

Фітотоксичність

На відміну від аналогів, Скарлет МЕ в регламентованих нормах абсолютно не токсичний до с/г культур, а навпаки підвищує енергію та схожість оброблювальних культур.

Відсутність фітотоксичної дії на проростки  досягається за рахунок формуляції та її вмісту а саме:

- препарат не містить токсичних розчинників та барвників

- знижене пестицидне навантаження на проросток, а посилена дія діючих речовин за рахунок синергізму співвідношення 1:0,6  та висока проникненність дозволяє ефективно контролювати хвороби на всіх етапах

-  біоактиватори додатково зменшують пестицидне навантаження та підвищують ростові процеси.

Можливість виникнення резистентності

При дотриманні рекомендованих норм витрати й тех­нології використання препарату виникнення резис­тентності в патогенних організмах вкрай малоймо­вірно.

Сумісність з іншими пестицидами

Ефективний при самостійному застосуванні, а також в бакових сумішах з Імідор ПРО, інокулянтами, мікродобривами та з рострегуляторами.

Клас небезпеки

2 клас небезпеки, речовина високонебезпечна

Гарантійний термін зберігання

3 роки

Тара фасування

Поліетиленові каністри по 5 л

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Імазаліл 100 г/л тебуконазол 60 г/л
Країна виробник
Ціна 7 400,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук