Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Шторм

Артикул: basf0000000002

Наявність: В наявності

Термін поставки: 1-2 дні
Короткий опис:

Швидкодіючий і найбільш ефективний засіб для боротьби з пацюками й мишами для професіоналів

Діюча речовина: 0,005 % Флокумафен

Препаративна форма: Воскові брикети

Упаковка: полімерна тара ємністю 1,0 кг

Ціна:
360,00 грн.
  • Оптова ціна від 12 шт. 300,00 грн. за 1шт. збережи 17%
АБО
Опис

Details

Призначення:

Потужний препарат, що смертельно діє на гризунів при однократному вживанні.

Принади для гризунів на основі флокумафену, запропоновані концерном BASF, входять до числа найбільш потужних і популярних сучасних родентицидів антикоагулянтної дії.

Діюча речовина флокумафен є найефективнішим засобом у групі препаратів для боротьби із гризунами. За інтенсивністю впливу він більш ніж в шість разів перевершує кращі зразки сучасних родентицидів багаторазового вживання. При застосуванні принад на основі флокумафену їхнього однократного вживання гризунами достатньо для отримання ними летальної дози. Таким чином, препарат гарантує максимально швидкий і надійний ефект. Крім того, такі принади ефективні стосовно тих порід пацюків і мишей, які виробили несприйнятливість до варфарину й погано піддаються контролю при використанні родентицидів, що діють при багаторазовому вживанні. Висока ефективність флокумафену на практиці потребує необхідності дотримання спеціальних запобіжних заходів, щоб виключити доступність принад для дітей, домашніх тварин тощо.

Шторм® рекомендується для використання в:

  • зерносховищах та інших складських приміщеннях;
  • кормоцехах тваринницьких ферм;
  • спорудженнях захищеного ґрунту (теплиці, парники тощо);
  • комунальному господарстві (громадські й житлові приміщення, промислові об’єкти, каналізація); погребах та інших господарських будівлях

Особливості застосування

Препарат готовий до застосування й не вимагає будь-якого розведення іншими кормами.

Для досягнення максимальної ефективності препарату необхідно напередодні його викладки дослідити всю територію з метою визначення кращих точок розміщення принад – місць укриття і годівниць гризунів, їх ходів і нір у підлозі, стінах, фундаменті й біля сміття, а також джерел води, що особливо важливо у боротьбі з пацюками.

Місця для викладки принад мають бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, у тому числі й домашніх. Всі принади варто прикривати, щоб ускладнити доступ до них іншим тваринам і птахам. Цей захід також підвищує ефективність препарату, тому що гризуни почуваються в більшій безпеці під укриттям. З цією метою можна використовувати дренажні труби, притулені до стіни дошки або спеціальні принадні ящики.

Для знищення пацюків точки розміщення приманок звичайно розташовують на відстані 10 – 15 м, а за сильної заселеності гризунами – на відстані 5 м. При цьому важливо розташувати принади на шляху гризунів від місць, де вони живуть, до місць годівлі й джерел води.

Знищення мишей є важчим завданням, тому що режим їхнього харчування більш безладний, і вони не мають потреби в напуванні. Тому визначення місця їх годівлі, де, в основному, варто розміщувати принади, має дуже важливе значення. Причому відстань між принадами в цих випадках становить до 2 м.

Пацюки й миші гинуть протягом 4 – 8 днів з моменту однократного вживання родентициду. Тому заміну принад доцільно здійснювати через 7 – 10 днів. Зазначений період гарантує, що гризуни, які вжили принаду під час першого поїдання, або вже мертві, або загинуть до моменту другого поїдання. Варто мати на увазі, що принади поповнюють лише у разі поїдання попередніх. Всі залишки принад і загиблих гризунів варто спалювати або закопувати лише в спеціальних місцях. Вогнища поширення гризунів повністю очищуються протягом 3-х тижнів

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Флокумафен 0,005 %
Країна виробник США
Ціна 360,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук