Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Протеже

Артикул: ХАМ0000000002

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Препаративна форма і діюча речовина:

водний розчин з вмістом бентазон, 560 г / л.

Хімічний клас:

тіадіазіни.

упаковка:

каністри 10 л.

Ціна:
5 060,00 грн.
АБО
Опис

Details

Механізм дії:

Протеже є контактним гербіцидом і поглинається переважно зеленими частинами рослин. Діюча речовина бентазон перериває реакцію фотосинтезу. Перші ознаки, які можна побачити візуально, з'являються вже через 3-7 днів, остаточна загибель відбувається приблизно через 14 днів.

Особливості застосування:

Протеже можна застосовувати тільки після сходів культур. Завдяки відмінній селективності, препарат застосовується по сходам бур'янів, не залежно від стадії розвитку культурних рослин.

Властивості і переваги:

  • висока селективність і широкий діапазон використання;
  • немає обмежень в сівозміні;
  • відмінно діє на важко знищувані бур'яни, такі як: підмаренник чіпкий, канатник Теофраст, паслін чорний, види лободи і осоту;
  • за рахунок раннього звільнення поля від найбільш шкідливих бур'янів забезпечує збільшення врожайності і підвищується економічна ефективність;
  • за рахунок збільшення концентрації і зниження норми внесення підвищується ефективність препарату зі зменшенням гербицидного стресу

Реєстрація препарату:

Культура об'єкт Норма витрати, л / га Норма витрати робочої рідини, л / га Спосіб, час обробки, особливості застосування
Соя Однорічні дводольні бур'яни 1,5 - 2,5 200 - 400 Обприскування посівів, починаючи з фази 1-го справжнього листка культури в ранні фази росту бур'янів (2-6 листків).

Практика застосування:

Культура об'єкт Норма витрати, л / га Норма витрати робочої рідини, л / га Спосіб, час обробки, особливості застосування
Пшениця яра та озима, жито, ячмінь, овес Однорічні дводольні бур'яни, в т.ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА 1,5 - 3,0 200 - 300 Обприскування посівів навесні з початку кущення зернових культур в ранні фази росту бур'янів (2-4 листки).
Пшениця, ячмінь, овес ярі з підсівом конюшини 200 - 400 Обприскування посівів після розвитку 1-го трійчастого листка у конюшини (у фазі кущіння зернових).
Пшениця, ячмінь, овес ярі з підсівом люцерни Однорічні дводольні бур'яни, в т.ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА 1,5-1,7 200 - 400 Обприскування посівів після розвитку 1-2 справжніх листків люцерни (у фазі кущіння зернових).
Мал Осокові, в т.ч. клубнекамиш компактний і приморський, і однорічні дводольні бур'яни (частуха, монохорія, стрілолист, сусак і ін.) 1,5-2,5 Обприскування посівів, починаючи з 2-х листків культури в ранні фази росту бур'янів (2-5 листків). Для достатньої смачиваемости бур'янів перед обприскуванням рівень води в чеках знижується до 0-2 см, через 2 дні після обприскування чеки знову заповнюються водою до 10-12 см.
Горох на зерно Однорічні дводольні бур'яни, в т.ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА 1,5-2,5 Обприскування посівів у фазі 5-6 листків культури і ранні фази росту бур'янів. Брати до уваги сортову чутливість.
Льон-довгунець Однорічні дводольні бур'яни, в т.ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА 2,0-3,0 Обприскування посівів у фазі "ялинки" культури в ранні фази росту бур'янів (3-5 листків).
Конюшина польова 2-го року вегетації Однорічні дводольні бур'яни 1,5-2,5 Обприскування посівів в період весняного відростання до початку стеблування культури за висоти рослин 10-15 см.
Люцерна 1-го року вегетації 1,5-1,7 Обприскування насіннєвих посівів в фазі 1-2 справжніх листків культури.
Люцерна (старовозрастние насіннєві посіви) 1,2-1,5 Обприскування посівів у фазі стеблування культури за висоти рослин 10-15 см.
райграс однорічний 0,8-1,0 Обприскування посівів у фазі кущіння культури.

фітотоксичність:

Основна перевага бентазон - це його низька фітотоксичність для оброблюваних культур. При обприскуванні на ранніх стадіях росту, можуть з'явитися світлі плями або незначні опіки, які зникають і не проявляються в подальшому. При дотриманні правил обробки, це не впливає на кількість врожаю і зростання рослин.

Розподіл бур'янів по реакції на препарат

чутливі помірно чутливі Слабочувствітельние
щириця закинута, лобода види, грицики звичайні, волошка синя, канатник Теофраста, ториця польова, зірочник середній, талабан польовий, гірчиця польова, сить види, частуха види, пупавка види, Сусак, дурман звичайний, гібіскус трійчастий, підмаренник чіпкий, ромашка види, незабудка польова, монохорія, горець види, портулак види, стрілолист, лопух види коммеліна види, клубнекамиш, амброзія види, лобода біла, Рутка аптечна, жовтозілля звичайне, галінсога мелкоцветковая, березка польова осот польовий, пікульнік звичайний, глуха кропива пурпурова, мак дикий, вероніка види, горець пташиний

Вплив температури і опадів на дію препарату:

  • Підвищена температура (20-25 ° C), хороша освітленість сприяють швидшому поглинанню препарату рослинами;
  • Випадання опадів відразу після обробки знижує ефективність препарату (не менше 6 годин після обробки не повинно бути опадів або проводитися полив);
  • Забороняється застосовувати препарат при нічних заморозках.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

ІІІ клас (умереннотоксічние)

Термін придатності та умови зберігання препарату:

Три роки в закритій заводській упаковці при температурі від +5 ° С до +35 ° С

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Бентазон 560 г / л
Країна виробник
Ціна 5 060,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук