Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

ПРІМАДОННА®, СЕ

Артикул: shchel0000000012

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Препаративна форма

Суспензійна емульсія, що містить в своєму складі 300 г/л 2,4-Д  (у вигляді складного 2-етилгексилового ефіру) і 3,7 г/л флорасуламу.

Тара фасування 

Поліетиленові каністри по 5 – 10 л

* Обов'язкові поля

1 560,00 грн.
Ціна:
1 560,00 грн.
Опис

Details

Післясходовий селективний гербіцид системної дії ПРІМАДОННА, призначений для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур'янами на посівах зернових культур, кукурудзи та сорго.

  • високоефективний двокомпонентний гербіцид для захисту посівів зернових культур від широкого спектру дводольних бур'янів
  • знищує злісні, важковикорінювані види бур'янів, як підмаренник чіпкий, ромашка непахуча, осот польовий, осот жовтий та інші
  • відмінна системна активність препарату дозволяє легко і швидко (протягом години) проникати і поширюватися  по бур'янах, блокуючи ростові процеси бур'янів
  • містить біоактиватор росту, який виступає в ролі антистресового компоненту для культурних рослин
  • потужна абсорбція та гербіцидна активність

Препаративна форма

Суспензійна емульсія, що містить в своєму складі 300 г/л 2,4-Д  (у вигляді складного 2-етилгексилового ефіру) і 3,7 г/л флорасуламу.

Механізм дії

Флорасулам є інгібітором біосинтезу незамінних амі­нокислот за рахунок інактивації ферменту ацеталактатсинтази. 2,4-Д у складі препарату виступає в якос­ті ауксиноподібного інгібітора росту. Препарат володіє системною активністю, швидко, протягом 1 години, проникає і поширюється по всіх частинах бур'янів, включаючи коріння, блокуючи ріст клітин у молодих тканинах.

Швидкість дії

Ріст бур'янів в посівах припиняється протягом доби після обробки. Перші ознаки його дії можна спостері­гати вже через 3-4 дні, в залежності від видів бур'янів і погодних умов, остаточне знищення бур'янів відбува­ється через 2-3 тижні після обробки.

Період захисної дії

Терміни прояви гербіцидного ефекту препарату зале­жать від норми внесення препарату, погодних умов, видової чутливості і віку бур'янів. Найкраща дія дося­гається при обробці однорічних дводольних бур'янів заввишки 5-10 см, а багаторічних у фазі розетки.

Спектр дії

Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни

Знищує: амброзію полинолисту, осот польовий, вероніку (види), гірчаки (види), гірчицю польову, гірчак берізковидний, дескуранію Софії, рутку аптечну,  зірочник середній (мокриця), латук татарський, мак самосійку, лободу (види), куль­бабу лікарську, осот польовий, осот шорсткий, пас­лін чорний, пастушку сумку звичайну, підмаренник чіпкий, редьку дику, ромашку (види), щирицю (види), талабан польовий, глуху кропиву (види), а також більше 150 інших видів дводольних бур’янів.

Сумісність з іншими пестицидами

Сумісний з багатьма гербіцидами для захисту зерно­вих культур, а також з інсектицидами, фунгіцидами та регуляторами росту. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність по відношенню до обро­блюваної культури.

Найкраще поєднання та найвища біологічна ефективність досягається лише при використанні  в бакових сумішах пестицидів  від CHEMISCHE GUTER AG. Ця здатність та висока ефективність досягається завдяки схожим  п.а. речовинам в препаративних формах та синергізму (посилення дії) від поєднання діючих речовин.

Рекомендовані суміші  

Володіючи суттєвими перевагами над аналогічними продуктами, рекомендуються використовувати, без обмежень, суміші з Беназолом, Титулом ДУО, Тріадою, Фаскордом, Кінфосом, Біостимами, згідно регламентів застосування по фазам  оброблювальних культур.

В посівах кукурудзи, в фазі 3-7 листка, для розширення спектру контролю  за бур’янами, для ефективної роботи в екстремальних умовах (спека, жаркий клімат) рекомендується користуватися баковою сумішю:

Прімадонна (0,6-0,8) л/га+ Кассіус (0,04-0,045кг/га) + Сателіт Р (з розрахунку 100 мл/100л води)

Можливість виникнення резистентності

Флорасулам є інгібітором ферменту фотосинтезу ацетолактатсинтази, 2,4-Д викликає реакцію ауксинового типу. Ця подвійна дія гербіциду знижує можливість виникнення резистентності у бур'янів.

Умови зберігання

Зберігати препарат у призначеному для зберігання пестицидів приміщенні.

Температурний інтервал збе­рігання від мінус 10° С до плюс 35° С. Перед застосу­ванням препарат рекомендується перемішати.

Клас небезпеки

2 клас небезпеки, речовини високонебезпечні

Гарантійний термін зберігання 

2 роки

Тара фасування 

Поліетиленові каністри по 5 – 10 л

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина 2,4-Д 300 г/л, флорасулам 3,7 г/л
Ціна Ні
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук