Залиште своє питання




УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Plantafol 20.20.20 (Плантафол 20.20.20)

Артикул: val0000000014

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Водорозчинне комплексне добриво для листкового підживлення

Тара: 1 кг, 5 кг

* Обов'язкові поля

281,60 грн.
Ціна:
281,60 грн.
Опис

Details

Водорозчинне комплексне добриво для листкового підживлення

Внесення добрив через листову поверхню є ефективним доповненням до основного внесення харчування під корінь. Раціональна листкове підживлення не тільки доповнює кореневе живлення, але і дозволяє скорегувати розвиток культури в критичні перио- ди вегетації. Незамінним агротехнічним прийомом є проведення позакореневих підживлень в періоди з несприятливими кліматичними умовами, коли утруднюється поглинання елементів живлення кореневою системою (заморозки, перезволоження, посуха, екстремально високі температури повітря і грунту, защелачивание грунту та ін.).

дія Плантафол

plantafol-t1

Низька електропровідність добрив серії Плантафол є показником високої якості і робить його ідеальним вибором серед добрив для позакореневого підживлення. Азот в амідній формі, що входить до складу Плантафол, діє як зволожувач і покращує поглинання інших елементів живлення через листя.

Переваги Плантафол:

  • Високий вміст поживних речовин;
  • Наявність прилипачів в складі добрива;
  •  Збалансовані формули для всіх стадій розвитку;
  • Наявність азоту в амідній формі;
  • Розбавлені розчини Плантафол (1,5-3 г / л) можна змішувати з кальцієвої селітрою і Брексілом Са;
  • Не містить Na і Cl;
  • Не залишає сольового нальоту на листках після підживлення за рахунок високого ступеня очищення;
  • Не злежується при зберіганні; 
  • Низька електропровідність; 
  • Ідеальна розчинність (легко використовувати в малооб'ємних обприскувачах).

Plantafol-t2

Плантафол рекомендується вносити:  ХАРАКТЕРИСТИКА ХІМІЧНОГО СКЛАДУ

  • При зниженій активності кореневої системи;
  • При неефективній роботі кореневої системи внаслідок поганої аерації, низьких температур грунту, наявності патогенів тощо;
  • При обмеженому надходження поживних речовин в грунт;
  • При наявності факторів, що лімітують, таких як екстремальні рівні рН грунту, надмірна вологість або посушливість, низькі температури і т.д .;
  • При необхідності швидко заповнити або запобігти дефіциту корисних речовин;
  • При слабкому розвитку кореневої системи, коли вона не здатна забезпечити рослину необхідними поживними речовинами в критичних стадіях росту.

Вибір типу Плантафол залежить від безлічі факторів, таких як вегетативна ста- дія або дефіцит певного елементу - азоту, фосфору або калію. За допомогою ли СТОВ підгодівлі ПЛАНТОФОЛом в ключові моменти розвитку рослини можна вос- повнити його потреба в певних речовинах, і рослина може використовувати їх найбільш ефективно.

НОРМИ ВНЕСЕННЯ Плантафол некореневим СПОСОБОМ

250-300 г на 100 л води в умовах відкритого грунту. 150-200 г на 100 л води в умовах закритого грунту. Інтервал між обробками 7-10 днів.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Комплекс
Ціна 11 264,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук