Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Статті

Скажи стоп комахам-шкідникам

В умовах збільшення об’ємів  промисловості харчової та переробної, інтенсивного росту тваринництва веде до постійного утворення різних відходів, які при неналежній утилізації утворюють позитивні умови для розвитку комах-шкідників та різних мікроорганізмів.

Жук-чорнотілка завдає великих економічних збитків власникам птахоферм, так як вони впливають на приріст живої маси та знижують якість продукції. Живуть вони від 3 до 12 місяців. Самиця відкладає до 400 яєць у щілини та тріщини, гній та підстилку. Через 4-7 днів із личинки з’являється лялечка, а із неї, через тиждень доросла особина, що через 5-7 днів досягає статевої зрілості. Птахоферми, де вирощуються кури-бройлери страждають від них.

Шкідники є переносниками багатьох хвороб для людей та тварин.

Компанія «Bayer» розробила цілу лінійку препаратів для захисту всіх сфер життя людини від комах-шкідників. Одним із таких препаратів є Сольфак 50 EW.

Універсальний інсектицидний препарат для боротьби із комахами-шкідниками – Сольфак 50 EW. Знищує всі види комах: мухи, мурахи, комарі блохи, клопи, таргани, жук-чорнотілка та інші шкідники запасів переробної та харчової індустрії. В готельному бізнесі та серед тваринників даний препарат популярний.

Сольфак 50 EW містить діючу речовину цифлутрин 5%, що відноситься до класу синтетичних піретроїдів та має виключно контактну дію. Цифлутрин блокує передачу нервових імпульсів, що викликає порушення координації рухів, параліч ЦНС та загибель комах.

Препарат використовується у житлових приміщеннях або поблизу них, на фермах, харчовій та переробній промисловості (м’ясні комбінати, заклади з переробки с/г продукції), продуктові ринки.

Застосування Сольфак 50 EW у тваринництві:

У вигляді водно-масляної емульсії препарат розпилюють у місцях скупчення комах за допомогою гідроаерозольних оприскувачів (ручні, ранцеві оприскувачі) із використанням форсунок, що забезпечують діаметр краплі 1-1,5 мм, генератори туману.

Норми витрат для приготування робочої емульсії:

Норми використань

Робочий розчин потрібно використати протягом наступних 4-6 годин.

Обробляють препаратом стіни, отвори та щілини в них, підлогу, віконні рами, пороги та дверне кріплення, частини загородок, де тварина не дістане. Поверхні не повинні мати шар бруду,  бути сильно пористими або свіжопобіленими. Проводять обробку пустих об’єктів утримання тварин. При використанні препарату на фермі не повинно бути тварин (птиці), альтернативних джерел їжі шкідникам – води та кормів, а також забрати яйця з пташників.  Сольфак 50 EW використовують через день після дезінфекції приміщень. Змішувати його із дезінфікуючими препаратами не дозволяється, він може нейтралізувати дію препарату. Тварин можна запускати у приміщення після повного висихання оброблених поверхонь, через 30-40 хвилин. У місцях контакту тварин (птиці) із областями обробки препаратом потрібно зробити вологе прибирання.

свиноферма

Допускається максимально 7 обприскувань за сезон активності комах (квітень-жовтень) з мінімальним інтервалом 3 тижні. Забороняється обробляти годівниці, поїлки і поверхні, з якими контактують тварини та їхні корми.

Ефективно працює Сольфак 50 EW з препаратом Байцидал (виробництво Bayer), що має ларвініцидну дію та знищує личинки всіх комах, через блокування росту хітинової оболонки. Після закінчення роботи із препаратом Сольфак 50 EW проводять обробку препаратом Байцидал підстилки для тварин і через день можна заводити молодняк птиці.

Застосування Сольфак 50 EW в побуті:

Для обробки приміщень використовують ранцеві оприскувачі або іншу зрошувальну апаратуру у місцях пересування та скупчення комах.

Для незавантажених складів, приміщень для зберігання харчової продукції найкраще підходять ультра-малооб’ємні оприскувачі з витратою 100 мл препарату на 1 л води для обробки 1000 м3 приміщення.

За температури приміщення вище +25 ˚С використовувати препарат не рекомендується.

Норми витрат препарату:

Норми використань

Є період експозиції препарату після обробки, на 2-4 години приміщення лишають закритим, далі його провітрюють не менше 30 хв і проводять вологе прибирання (препаратами, що мають лужну реакцію), але не пізніше ніж за 3 години до початку робочого дня.

Постільну білизну не обробляють!

Сольфак 50 EW має залишковий ефект та захищає приміщення від комах-шкідників до 3 місяців, в залежності від умов використання.

Захистіть надійно свою оселю та бізнес від комах-шкідників.