Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Мультімікс

Артикул: Leili0000000011

Наявність: Під замовлення

Короткий опис:

Тара: мішок 10 кг

Ціна:
240,78 грн.
АБО
Опис

Details

Мультімікс  - гранульоване добриво для підгодівлі під корінь широкого спектру культур (овочі, польові, декоративні культури, газони). 
- Гранульоване добриво на основі гумінових речовин і мезоелеметов, сертифіковане для органічного землеробства IMO і Ecocert. 
- Покращує фізичні і хімічні властивості грунту. 
- Гранула добрива збагачена гуматами і органічними речовинами, витягнутими з морських водоростей, багатих біологічно активними речовинами і амінокислотами.

Fe - Залізо в рослинах міститься в незначних кількостях. Фізіологічна роль заліза полягає в тому, що воно входить до складу ферментів, а також бере участь в синтезі хлорофілу, в диханні і в обміні речовин. При нестачі заліза в листках рослин порушується утворення хлорофілу, в результаті чого у різних сільськогосподарських культур, і особливо у плодових дерев, розвивається хлороз листя, який проявляється в першу чергу на молодих верхніх листках і пагонах (листя втрачають зелене забарвлення, бліднуть і передчасно опадають) . Крім того, в рослинах затримується синтез ростових речовин - ауксинів.

Ca -Кальцій впливає на обмін вуглеводів і білкових речовин, а також на забезпечення нормальних умов розвитку кореневої системи рослин. Потреба в кальції проявляється в найбільш ранні терміни розвитку рослин: відсутність кальцію пригнічує мобілізацію запасних поживних речовин (крохмалю, білків) і перетворення їх в більш прості сполуки, які використовуються проростками, що може привести до загибелі рослини. 
Роль кальцію в рослинах протилежна ролі калію, тому оптимальному співвідношенню цих елементів в живильному середовищі надається велике значення, так як воно впливає на врожай і його якість. 
Кальцій на відміну від азоту, фосфору і калію НЕ реутілізіруется растеніямі.Прізнакі його нестачі проявляються перш за все у молодого листя: їх зростання гальмується, з'являється хлоротичні плямистість, потім вони жовтіють і передчасно відмирають. Недолік кальцію позначається і на стані кореневої системи рослини: уповільнюється ріст коренів, вони ослизняются і загнивають.

Mg - Магній входить до складу хлорофілу, що визначає його важливе значення в житті рослин: він бере участь у вуглеводному обміні, дії ферментів і в освіті плодів. При недостатній кількості магній посилено пересувається з листя в репродуктивні органи. Недолік магнію в першу чергу проявляється на листках: між їх жилками утворюється хлороз, вони залишаються зеленими, їх забарвлення нагадує ялинку, а при гострій нестачі магнію відзначається "мармуровість", скручування і пожовтіння. У плодових рослин спостерігається ранній листопад, що починається з нижніх пагонів навіть влітку, і сильне опадання плодів. 
Низький вміст магнію характерно дляпесчаних і супіщаних грунтів з підвищеною кислотністю. 
Добриво насамперед є кондиціонером грунту і сприяє наданню грунту правильної структури і збагачення її органічними речовинами в біологічно активній формі. 
Важливо відзначити що воно містить високу значення кальцію магнію і заліза - елементів, які ми можемо рідко знайти в гранульованих добривах для внесення під корінь розкиданням. 
Витрата шляхом розкидання під корінь 10-20 кг на 10 соток в умовах інтенсивного вирощування овочів (як правило при відсутності обороту культур) в балаганах. 
Для овочівників, які стикаються з низькою ефективністю фунгіцидів компанія Лейлі створила препарат, який є природним фунгіцидом і підсилювачем імунітету рослин.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Ні
Країна виробник Китай
Ціна 240,78 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук