Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Мітчел

Артикул: best0000000004

Наявність: В наявності

Короткий опис:
Діюча речовина Фенмедіфам 91 г/л, Десмедифам 71 г/л, Етофумезат 112 г/л
Виробник Best
Тарна одиниця 5 л
Тип гербіциду Системний
Культури, на яких використовуються Цукровий та кормовий буряк
Ціна:
2 530,00 грн.
АБО
Опис

Details

Мітчел – трикомпонентний післясходовий гербіцид системної дії, який захищає буряки від широкого спектру бур’янів. Секрет результативності гербіцида заключається в його діючих речовинах, які після потрапляння на буряки розкладаються в них на хімічні сполуки. Бур’яни такими властивостями не володіють, тому після розпилення гербіциду у них руйнується синтез ліпідів. Такий системний вплив трьох діючих речовин Фенмедіфам, Десмедифам, Етофумезат не лишає жодного шансу для шкідливих рослин.

Застосування гербіциду Мітчел

 Оптимальний термін застосування препарату – це сім’ядолі бур’янів, незалежно від фази розвитку буряків. На початкових стадіях буряк дуже чутливий до конкуренції з боку бур’янів, тому не варто зволікати із внесенням препарату. В залежності від погодних умов і забур’яненості площі роблять не більше трьох розпилень гербіциду за сезон із інтервалом 10 – 14 днів.

Кожну наступну хвилю бур’янів також обробляють у фазі сім’ядолі. Останнє розпилення препарату проводять перед фазою змикання листя у буряків. Для підсилення дії Мітчел чи для знищення конкретного буряну - до його суміші можна додати препарат партнер.

Мітчел - системний (Фенмедіфам 91 г/л, Десмедифам 71 г/л, Етофумезат 112 г/л) гербіцид для знищення однорічних двосім'ядольних та деяких злакових бур'янів в період вегетації цукрових та кормових буряків.

Культура Норма розходу л/га Час обробки Бур’яни
Цукровий та кормовий буряк Цукровий та кормовий буряк Фаза сім’ядолей у бур’янів Однорічні двосім'ядольні (в фазі сім'ядоль) і деякі злакові (в фазі шилець)

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Фенмедіфам 91 г/л, Десмедифам 71 г/л, Етофумезат 112 г/л
Країна виробник
Ціна 2 530,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук