Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Master 17.6.18 (Мастер 17.6.18)

Артикул: val0000000006

Наявність: Під замовлення

Короткий опис:
Водорозчинне комплексне добриво з мікроелементами у формі хелатів
Ціна:
2 170,00 грн.
АБО
Опис

Details

Водорозчинне комплексне добриво з мікроелементами у формі хелатів

 Комплексне добриво МАЙСТЕР випускається в декількох співвідношеннях NPK, спеціально збалансованих для живлення рослин на різних стадіях розвитку і за різних умов вирощування (грунт, торфосуміші, мінеральна вата, перліт і т.д.).

 МАЙСТЕР забезпечує величезні переваги для росту рослин: - швидкий ріст рослин завдяки безпосередньому поглинанню поживних речовин; - рівномірне зростання завдяки низькій концентрації солей при фертигації; - отримання ранньої і високоякісної продукції завдяки прискореному зростанню рослин і збалансованому співвідношенню N: P: K; - відсутність хлорозів завдяки наявності магнію і мікроелементів в майстер; - контрольована щільність і розмір листя, форма і якість плодів.

 ХАРАКТЕРИСТИКА ХІМІЧНОГО СКЛАДУ

 Всі види Майстра характеризується:

  •  ідеальною розчинністю;
  • збалансованим співвідношенням N: P: K для різних стадій розвитку рослин;
  • низькою електропровідністю;
  • простотою в обігу;
  • можливістю змішувати різні типи Майстер і, відповідно, отримувати необхідні пропорції N: P: K.

Кожна формула майстер має різне забарвлення, що дозволяє відстежувати ступінь і швидкість її розчинення або змішування з іншими препаратами.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 МАЙСТЕР ефективний і простий в застосуванні. Вам тільки необхідно вибрати потрібну співвідношенням ня N: P: K, оптимальне для даної сільськогосподарської культури і стадії розвитку рослин, і необхідну кількість добрив.

 Норми витрат всіх видів ДОБРИВ ЛІНІЇ МАЙСТЕР Фертигація (крапельне зрошення, шланговий полив): 5-10 кг добрива на 1 га на добу. Листова підгодівля: 0,200-0,40 кг на 100 л води.

Живлення рослин є виключно важливою складовою частиною обміну речовин в рослинному організмі, оскільки воно визначає спрямованість біохімічних перетворень речовин, зростання, розвиток, продуктивність рослин і якість урожаю. Воно дуже тісно пов'язане з наявністю в грунті рухомих форм елементів і придатності їх для рослин. Кількість елементів живлення, що надійшли в рослини, залежить від особливостей хімічного складу культур і від величини врожаю. Чим вище урожай тієї чи іншої культури, тим більше потрібно поживних речовин. Особливо це актуально при вирощуванні високоврожайних гібридів.

Майстер це концентроване добриво з високим вмістом поживних речовин, який точно збалансований для різних стадій зростання і особливостей грунту. Всі мікроелементи знаходяться в доступній для рослини (хелати EDTA -Cu, Fe, Mn, Zn) формі. Рекомендації щодо застосування добрива Майстер при краплинному поливі на 1000 м2:

 Томати - 0,4-0,6 кг / день протягом стадії вегетації і раннього цвітіння, починаючи зі стадії формування плоду, ця норма повинна бути подвоєна;

Огірки - 0,5-0,75 кг / день протягом стадії вегетації, починаючи зі стадії цвітіння 1,25 кг / день. · Виноград - 0,4-0,6 кг / день протягом всієї вегетації;

Троянди - 0,3-0,5 кг / день протягом всієї вегетації.

Добриво подається з кожним надходженням води у всіх вищезгаданих випадках. Як і Плантафол, Майстер можна використовувати і некореневим способом з концентрацією робочого розчину:

 овочі та квіти в теплицях - 0,1-0,2% розчином (1-2 кг / 1000 л води);

овочі у відкритому грунті 0,1-0,2% розчином (1-2 кг / 1000 л води);

садові культури - 0,25-0,5% розчином (2,5-5 кг / га);

технічні (польові) культури - 0,5-0,75% розчином (2,5-7,5 кг / га).

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Комплекс
Країна виробник Італія
Ціна 86 800,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук