Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Ланкастер

Артикул: best0000000016

Наявність: В наявності

Короткий опис:
Діюча речовина 900 г/л ацетохлор
Виробник Бест
Тарна одиниця 20 л
Тип гербіциду Ґрунтовий
Культури, на яких використовується Кукурудза, соняшник, соя, землі несільськогосподарського призначення
Ціна:
4 784,00 грн.
АБО
Опис

Details

Гербіцид Ланкастер з активною речовиною ацетохлор здійснює свою дію на проростаючий організм рослини-паразита. Проникаючи в тканини кореневої ситстеми, препарат шляхом порушення білкового обміну, інгібує розвиток клітин та їх поділ. Саме завдяки ацетохлору цей процес вже незворотній. Ріст та розвиток сходів бур’янів зупиняється, що призводить до загибелі шкідливої рослини.

Ланкастер застосовують проти галінсоги дрібновіткової, щириці звичайної, плоскухи звичайної, пасльону чорного, лободи білої, підмаренника чіпкого, талабану польового, суріпиці звичайної, осоту і березки польової, дикої редьки, горцю широколистого та ромашки. Застосовують і на територія не під сільхозпризначення. Використовують препарат до появи сходів бур’янів.

Зверніть увагу! Не можна на цій територію пасти ВРХ, сіно заготовлювати за 300 м від обробленої територію і тільки через 15 днів та не здійснювати обробку за 300 м до населених пунктів.

Норми внесення гербіциду Ланкастер

Мінімальні норми внесення застосовують на малогумусних та легких ґрунтах; середню ж дозу застосовують на суглинистих ґрунтах із вмістом гумусу до 3%; високу – на торфяних і грунтах. Де вміст гумусу більший від 3%.

Температура повітря під час обробітку має становити від 8 до 25 ?С, достатня вологість ґрунту і швидкість вітру не має перевищувати 5 м/c.

Робочий розчин становить 200-300 л/га, який застосовують протягом дня від коли приготували розчин.

Культура Норма витрати л/га Час обробки Шкідливі об'єкти
Кукурудза, соняшник, соя 1,5-3,0 Обприскування до посіву, під час посіву та після, тільки до появи перших сходів Однорічні дводольні і злакові, паростки багаторічних бур’янів, які розвиваються із насіння
Землі несільськогосподарського призначення 3,0

Обприскування до появи сходів сортових рослин

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Ацетохлор 900 г/л
Країна виробник
Ціна 4 784,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук