Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Курзат Р

Артикул: dupon0000000001

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Курзат Р - економічний комплексний фунгіцид для захисту картоплі від фітофторозу та огірків від пероноспорозу, що містить дві діючі речовини: хлорокис міді (689.5 г / кг) - контактна д. В. ; цимоксаніл (4.2 г / кг) - локально-системну д. в.

Препаративна формула - порошок, що змочується.

Упаковка: зручні 5 кг мішки.

Ціна:
556,00 грн.
АБО
Опис

Details

Курзат Р - економічний комплексний фунгіцид для захисту картоплі від фітофторозу та огірків від пероноспорозу, що містить дві діючі речовини: хлорокис міді (689.5 г / кг) - контактна д. В. ; цимоксаніл (4.2 г / кг) - локально-системну д. в. Препаративна формула - порошок, що змочується. Упаковка: зручні 5 кг мішки.

Курзат Р ЗАБЕЗПЕЧУЄ:
Ефективне дію завдяки лікувальним і антіспоруляціонним властивостями
Контроль хвороб на нижньому боці аркуша за рахунок переміщення препарату крізь лист
Активну боротьбу зі штамами збудників фітофторозу, стійких до феніламідних фунгіцидів. Відсутність стійких до штамів забезпечує надійну боротьбу з фітофторозом протягом багатьох років, що вигідно відрізняє Курзат Р від повністю системних фунгіцидів.

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Діючі речовини, що входять до складу фунгіциду Курзат Р, доповнюють один одного. Хлорокис міді захищає рослину зовні завдяки її контактній дії. Цимоксаніл - локально-системний фунгіцид, відкритий компанією «Дюпон», забезпечує профілактичне, захисне і лікувальну дію. Після обробки цимоксаніл швидко проникає в рослину і перерозподіляється в листі, а також в стеблах від низу до верху. Це компенсує нерівномірний розподіл робочого розчину на рослини при обробці. Лікувальна дія забезпечується навіть через 1-2 дні після обробки за рахунок реакції надчутливості (цимоксаніл зупиняє розвиток хвороби завдяки капсулювання інфікованих клітин рослини).

ТЕРМІНИ ОБРОБКИ
Найбільш ефективним є застосування фунгіциду Курзат Р профілактично - до інфікування або протягом 1-2 днів після зараження.
Картопля
Рекомендується використовувати Курзат Р перш за все для перших профілактичних обробок (до змикання рослин у рядках) не пізніше 1-2 днів після інфікування. Наступні обробки з інтервалом 10-12 днів. У складних погодних умовах, при високій небезпеки інфікування скоротіть інтервал між обробками до 7-8 днів. У дощову погоду рекомендується включення в програму обробок стійкого до змиву фунгіциду Танос компанії «Дюпон».
огірки
Перша обробка проти пероноспорозу проводиться профілактично або не пізніше 1-2 днів після інфікування. Наступні обробки - з інтервалом 7 днів.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Цимоксаніл 4,2г/кг Хлорокись міді 689.5 г/кг
Країна виробник
Ціна 556,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук