Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

ГЕРМЕС, МД

Артикул: shchel0000000005

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Препаративна форма:

Масляна дисперсія, що містить

50 г/л хізалофоп-П-етилу

38 г/л імазамокса.

Тара фасування

Поліетиленові каністри 5 або 10 л

* Обов'язкові поля

Price From: 4 940,00 грн.
Ціна:
Price From: 4 940,00 грн.
Опис

Details

Інноваційний системний післясходовий гербіцид у формі масляної дисперсії для ефективного захисту сої, гороху, соняшника по імітехнології від дводольних та злакових бур'янів в тому числі і пирію

  • потужне швидке тотальне знищення та подальший контроль широкого спектру бур'янів до кінця вегетації (в т.ч. вовчок, амброзія, підмаренник чіпкий, талабан польовий, щириця, лобода,гірчиця, пирій та інші бур'яни)
  •  толерантна м'яка селективна дія до оброблювальних с/г рослин.
  •  відмінний захист за любих умов використання, ефективність не залежить від кількості опадів.
  •  зниження фітотоксичної дії на оброблювальні рослини та зменшення післядії на подальші культури в сівозміні.
  • підвищення урожайності оброблюваних рослин та подальших рослин в сівозміні.
  • відмінний інструмент в системах мінімального та нульового (no-till) обробітку грунту

Препаративна форма:

Масляна дисперсія, що містить

50 г/л хізалофоп-П-етилу

38 г/л імазамокса.

Механізм дії:

ГЕРМЕС МД - поглинається всіма частинами рослин бур'янів, як надземними так і коріннями, має посилену грунтову активність, яка перешкоджає регенерації бур'янів та появі їх новим хвилям.

Масляна диспесія ГЕРМЕС МД, містить «масло», яке близьке по хімічній природі з восковим шаром. «Мас­ло» служить відмінним супер швидким провідником для діючих речовин та захищає культурну рослину від високої сонячної інсталяції та від її пошкоджень. Після обприскування, «масло» перешкоджає висиханню, випаровуванню краплі, зберігає діючі речовини препарату в мікро- дисперсії. Відмінно розподіляєть­ся по листковій поверхні та іншим органам рослини, відмінно змочує їх, збільшуючи площу змочуваної по­верхні. Через відмінну адгезію та стійкість до можли­вого подальшого змивання дощем. Робочий розчин, не тікаючи та не втрачаючи в кількості діючих речовин, (сума Д.Р. та їх співвідношення потрібно для ефек­тивного знищення бур'янів) відмінно закріплюється на органах рослини, надалі «масло» швидко знищує восковий наліт та сприяє легкому швидкому проник­ненню і глибокому переміщенню мікро- частинок ді­ючих речовин в середину рослини.

Після чого попавши в середину рослини бур'яна, мікро- частинки діючих речовин швидко переміщуються до точок росту та миттєво, протягом декількох годин, припиняють подальший ріст бур'янів.

Зокрема, хізалофоп-П-етил - акумулюючись як в надземній частині, так і в коренях, руйнуючи синтез жирних кислот в точках росту, припиняючи подальший ріст клітин, ефективно контролює всі види злакових бур'янів з подальшим швидким (протягом 1 тижня) розкладанням в грунті.

Імазамокс - швидко поглинається через листя, а та­кож проникає через корені, потрапляючи через кси­лему і флоему, діє

як інгібітор ензиму ацетогідрокси- ацидсинтазу (AHAS) або ацетолактатсинтазу (ALS). AHAS є каталізатором перших ступенів біосинтезу ланцюжка амінокислот: валін, лейцин та ізолейцин. Ці амінокислоти є ключовими для білків, потрібних росту рослинних клітин. Інгібіція AHAS сприяє зни­женню синтезу цих амінокислот, що в свою чергу при­зводить до загибелі чутливих дводольних бур'янів.

Імазамокс - швидко розкладається у ґрунті та не про­являє негативної післядії на більшість культур.

Період захисної дії:

Протягом всього вегетаційного періоду сільськогоспо­дарської культури

Спектр дії:

Ефективний контроль однорічних і багаторічних злакових, а також дводольних бур'янів

Організація сівозміни

Після застосування ГЕРМЕСА МД без обмежень можна висівати - сорти та гібриди соняшнику, ріпаку, куку­рудзи, стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів, вже через     4 місяці можна висівати - зернові колосові та зернобобові горох, сою. На наступний рік можна висівати - кукурудзу, соняшник, сорго, рис. Через 16 місяців можна висівати - цукровий буряк, ріпаки (сор­ти  не стійкі до імазамокса), овочеві та решту культур.

Фітотоксичність

Стосовно дії на оброблювальну с/г культуру ГЕРМЕС МД не токсичний і не пошкоджує її. Ця здатність до­сягається за рахунок високої селективності та зниже­ного пестицидного навантаження на рослину

Сумісність з іншими пестицидами.

Відмінно змішується з інсектицидами та фунгіцидами CHEMISCHE GUTER AG.

Не бажано використовувати в суміші з фосфорорганічними інсектицидами

Клас небезпеки

3 клас небезпеки, речовина  помірно небезпечна

Гарантійний термін зберігання

3 роки.

Тара фасування

Поліетиленові каністри 5 або 10 л

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Хізалофоп-П-етил 50 г/л імазамокс 38 г/л
Ціна 4 940,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук