Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Генрі

Артикул: best0000000009

Наявність: В наявності

Короткий опис:
Діюча речовина Тріфлусульфурон-метил 500 г/кг
Виробник Бест
Тарна одиниця 0,6 л
Тип гербіциду Системний
Культури, на яких використовуються Цукрові буряки
Ціна:
2 208,00 грн.
АБО
Опис

Details

Післясходовий гербіцид нового покоління Генрі, який впливає на бур’яни системно. Знищує у посівах цукрового буряку дводольні бур’яни. Тріфлусульфурон-метил - діюча речовина яку застосовують виключно на цукрових буряках.

Застосування гербіциду Генрі

Після багатоступеневої очистки, компонент впливає на бур’яни шляхом вибіркової дії. Безпечний для грунтової мікрофлори та не створює загрози наступним сівозмінам. Препарат активно поглинається усією рослиною, включаючи корінь. Швидко по ній розповсюджуючись накопичується у верхівках рослин де відбувається блокування клітин, які відповідають за ріст та розвиток бур’яну. Прояви ураження стають помітними через декілька днів. Його можна розпізнати по пожовтілому листю та некрозним п’ятнам. Повне зникнення бур’янів відбувається протягом 2 – 3 тижні від дня розпилення.

Гербіцид Генрі рекомендують застосовувати у тандемі із ПАР Йорк, який значно покращить гербіцидні якості, пришвидшить проникну дію та контактний ефект. Гербіцид придатний для використання разом із іншими пестицидами, які застосовують у ті самі терміни що і Генрі.

Генрі - післясходовий (Тріфлусульфурон-метил 500 г/кг) гербіцид системної дії для знищення двосім'ядольних бур'янів на посівах цукрових буряків.

Культура Норма розходу л/га Час обробки Бур’яни
Цукрові буряки 30 г/га + 200 мл/га ПАР “Йорк” Обприскування посівів у фазу сім'ядолі - двох листків у бур'яну Однорічні, двосім'ядольні бур'яни

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Тріфлусульфурон-метил 500 г / кг
Країна виробник
Ціна 2 208,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук