Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

ФОРВАРД®, МКЕ

Артикул: shchel0000000018

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Препаративна форма:

Масляний концентрат емульсії, що містить 60 г/л хізалофоп-П-етилу.

Тара фасування

Поліетиленові каністри 10 л

Ціна:
2 236,00 грн.
АБО
Опис

Details

Масляно-дисперсійний післясходовий гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами в посівах цукрових буряків, сої, ріпаку, соняшнику.

 

  • Єдиний у своєму класі унікальний протизлаковий гербіцид
  • Висока ефективність препарату при зниженій концентрації д. р. завдяки інноваційній препаративній  формі МКЕ
  • Частинки діючої речовини в масляній емульсії перебувають в дрібнодисперсному стані, забезпечуючи найкращі показники стабільності та однорідності  розчину, що сприяє глибокому проникненню препарату
  • Ефективний проти найбільш шкідливих злакових бур'янів - пирію повзучого, вівсюга, курячого проса, свинориєм і ін.
  • Знищує бур'яни разом з кореневою системою

Препаративна форма:

Масляний концентрат емульсії, що містить 60 г/л хізалофоп-П-етилу.

Механізм дії

Масляний концентрат емульсії забезпечує значне поліпшення поглинання гербіциду бур'янами. Саме "масло" служить провідником діючої речовини через восковий шар листка і сприяє швидкому і легкому проникненню препарату в глибокі шари тканини рослин бур'яну. Частинки діючої речовини в масляній емульсії перебувають в дрібнодисперсному стані, забезпечуючи найкращі показники стабільності та однорідності розчину, що також сприяє глибокому проникненню препарату. Потрапляючи на бур'ян, масляна емульсія рівномірно розподіляється, утворюючи плівку на поверхні листка, яка перешкоджає випаровуванню і змиванню препарату. Тим самим довше зберігається гербіцидна активність препарату, яка не залежить від погодних умов. Маючи високу системну активність, діюча речовина швидко переноситься до точок росту коренів і пагонів, знищуючи бур'яни разом з кореневою системою і запобігаючи їх відростанню. Таким чином, Форвард, МКЕ виявляє максимальну ефективність в будь-яких погодних умовах, забезпечуючи найвищий рівень контролю над бур'янами.

Період захисної дії:

Забезпечує захист культури від бур'янів протягом усього вегетаційного періоду. Препарат поглинається листям і переноситься до точок росту пагонів і кореневищ, проявляє гербіцидну дію на чутливі бур'яни, наявні в посівах на момент обприскування.

Спектр дії:

Однорічні злакові - лисохвіст, метлюг звичайний, вівсюг звичайний, просо куряче, очеретина, мишій сизий, мишій зелений, росичка кров'яна, пажитниця, бромус, тонконіг однорічний;

Багаторічні злакові - пирій повзучий, свинорий пальчастий, сгумай, мітлиця біла, тонконіг звичайний, очерет звичайний.

Швидкість дії:

Зростання бур'янів припиняється відразу після обробки. Перші ознаки дії проявляються через 7-10 днів, загибель бур'янів - через 2-3 тижні.

Сумісність з іншими пестицидами:

Сумісний з багатьма препаратами, у тому числі йз гербіцидами проти дводольних бур'янів. У будь-якому випадку рекомендується попередня перевірка на фізико-хімічну сумісність компонентів, що змішуються. 

Клас небезпеки  

3 клас небезпеки, речовина  помірно небезпечна

Гарантійний термін зберігання

3 роки

Тара фасування

Поліетиленові каністри 10 л

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Хізалофоп-П-етил 60 г/л
Країна виробник
Ціна 2 236,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук