Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Дарвін

Артикул: best0000000012

Наявність: В наявності

Короткий опис:
Діюча речовина Клетодим 120 г/л
Виробник Best
Тарна одиниця 5 л
Тип гербіциду Системний
Культури, на яких використовуються Цукрові буряки, соя, ріпак, соняшник
Ціна:
2 070,00 грн.
АБО
Опис

Details

Надійний селективний гербіцид Дарвін після сходової дії, який захищає цукрові буряки, сою, ріпак, соняшник від широкого спектру однорічних та багаторічних злакових бур’янів. Препарат вибірково впливає на рослини. Діюча речовина Клетодим, на основі якої створений гербіцид Дарвін активно поглинається вегетативною системою. Накопичуючись у точках росту припиняє біосинтез ліпідів. Гербіцид однаково добре знищує як зелену частину бур’яну, так і його кореневу систему разом із відростками.

Застосування гербіциду Дарвін

Помітним гербіцидний вплив стає на 3 – 5 день після розпилення. Засихання і відмирання шкідливих рослин відбувається протягом 1 – 3 тижні. Терміни відмирання бур’янів на пряму залежать від погодних умов, видового складу рослин та їх фази розвитку. Завдяки діючій речовині гербіцид міцно утримується на листовій поверхні та швидко абсорбується в рослину. Швидка проникна дія знижує ризик змивання дощами. При застосуванні Дарвін у рослин відсутня фіто токсичність і швидкий період напіврозпаду, який складає 3 – 4 дні. Придатний для використання в бакових сумішах, окрім препаратів на основі Бентазона та Імазаквіна.

Дарвін - системний (Клетодим 120 г/л) гербіцид для знищення однорічних та багаторічних бур'янів на посівах цукрових буряків, соняшнику, сої та ріпаку.

Культура Норма розходу л/га Час обробки Бур’яни
Цукрові буряки, соя, ріпак, соняшник 0,4-0,8 Обприскування посівів у фазі 2-5 листків у бур'янів (незалежно від фази розвитку культури) Однорічні злакові
1,4-1,8 Обприскування посівів за висоти бур'янів 10-20 см (незалежно від фази розвитку культури) Багаторічні злакові

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Клетодим 120 г/л
Країна виробник
Ціна 2 070,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук