Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

АМІНО ТОТАЛ (AMINO TOTAL)

Артикул: Leili0000000004

Наявність: Під замовлення

Короткий опис:

Склад:

Комплекс 18 видів вільних амінокислот (43%) і 17% органічного азоту.

Тара: мішок 1 кг.

Ціна:
240,78 грн.
АБО
Опис

Details

Склад:

Комплекс 18 видів вільних амінокислот (43%) і 17% органічного азоту.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Препарат сприяє коригуванню дефіциту елементів живлення, підвищує концентрацію хлорофілу, що надає рослинам більш інтенсивне забарвлення, допомагає рослині засвоювати макро- і мікроелементи шляхом відкриття продихів. 
Аміно Тотал використовується, як правило, для прискорення обмінних процесів, стимулювання зростання біомаси і посилення протікання процесів фотосинтезу.

ОПИС:

Аміно Тотал - це препарат містить комплекс амінокислот (не менше 42%) і органічного азоту (17%). Важливо - Аміно Тотал містить вільні амінокислоти (не пов'язані в пептиди), що дає швидкий ефект. Так як кожна амінокислота відповідає за певні функції в рослині, відповідно, чим більший набір амінокислот у препараті, тим більшого ефекту ми досягнемо.   Використовується препарат, як некореневим способом (по листу), так і кореневої підгодівлею з поливної водою. Норма витрати препарату залежить від фази розвитку культури (для культур існують фази з найбільшою потребою амінокислот), зовнішніх факторів (опади, температура), грунтів.

Особливості застосування:

Листова підгодівля: концентрація 1: 800-1000 (100-125 г на 100 л води) 2-3 рази в період вегетації з інтервалом 7-14 днів. Або з 1й обробкою фунгіцидами .

Властивості препарату:

L-амінокислоти взаємодіють з поживними речовинами, підвищуючи їх доступність рослинам. При застосуванні через систему фертигації сприяють поліпшенню структури і властивостей ґрунту. Комплекс амінокислот в продукті виконує регулюючу функцію і балансує вміст поживних речовин, споживаних рослиною. Вільні амінокислоти створюють резерв, який доступний безпосередньо в процесі білкового біосинтезу, мають енергетичний вплив на фактори росту, а також підвищують рівень фізіологічної захисту рослин. 

Таким чином обробка регулятором росту Амино Тотал сприяє: 
- Збільшенню відсотка схожості насіння; - Поліпшенню розвитку кореневої системи; - Збільшення зеленої маси рослин і як наслідок фотосинтезу; - Підвищенню життєздатності бактерій при інокуляції; - Одержанню більш високих якісних і кількісних показників врожаю. Склад: 18 типів вільних L-амінокислот - більше 50%. pH: 4-7 

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Ні
Країна виробник Китай
Ціна 240,78 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук