Залиште своє питання
УКРАЇНА, м. Черкаси

ВУЛ. СМІЛЯНСЬКА 163

+38 (050) 460-34-34

+38 (067) 474-34-34

Альгаміно

Артикул: Leili0000000012

Наявність: В наявності

Короткий опис:

Склад:

N- 35-45 г/л 

K2O- 35-45 г/л

Амінокислоти - 100 г/л 

Альгінова кислота- 15-20 г/л

Екстрат морских водоростей- 180 г/л

Органічні речовинио- 120 г/л   

CaO- 70 ррm

 MgO- 70 ppm

 Fe- 70 ppm

pH =6-8

Тара: каністра 5 л.

Ціна:
600,00 грн.
АБО
Опис

Details

Склад: N ≥ 35-45г/л, K2O ≥ 35-45г/л, амінокислоти ≥ 100г / л, альгінова кислота ≥15-20г / л, екстракт морських водоростей ≥ 180г / л, органічна речовина ≥ 120г /л, СаО≥ 70ррm, MgO≥ 70ppm, Fe≥ 70ppm. pH = 6-8.

Аlgamino - багатий амінокислотами рідкий біостимулятор і антистресант, його компоненти отримані шляхом ензимного гідролізу з високо-протеїнових морських водоростей і рослинної сировини. Під дією стресових умов рослина втрачає здатність засвоювати поживні речовини, так як це вимагає енергетичних витрат, які в цей час направлені на подолання стресу. Рослина переходить в режим економії - закриває продихи, уповільнює дихання і фотосинтез, зупиняє ріст, скидає квітки і плоди, як найвитратніші органи, що призводить до значних втрат врожаю. В такому стані рослина може існувати від декількох днів до декількох тижнів, і якщо умови не покращуються, то після витрачення всіх запасних речовин рослина гине.

Аlgamino допомагає рослинам долати стресові ситуації і продовжувати нормальний розвиток.

  Натуральний біостимулятор Аlgamino містить 17 видів необхідних для рослини вільних L-амінокислот, альгінову кислоту, бетаїн, полісахариди, мікроелементи, вітаміни і прогормональні з'єднання.

  Амінокислоти швидко відновлюють синтез ферментів, що стимулює процес фотосинтезу і живлення рослин, тому що вони самі є готовим живильним та будівельним матеріалом для рослини - замість тривалого і енергетично витратного синтезу амінокислот з макро- і мікроелементів рослина використовує готові амінокислоти з  Аlgamino і відразу включає їх до складу синтезованих білків і інших речовин. Це дозволяє рослинам легше переносити стресові періоди (заморозки, низька або висока температура, градобій, хімічний опік та ін). Амінокислоти також виконують функції транспортного агента з доставки поживних речовин при листових підкормках, цим посилюють дію добрив при позакореневому живленні, а також підвищують ефективність використання ЗЗР.

  Амінокислоти також підвищують концентрацію клітинного соку і в'язкість протоплазми, що допомагає рослині утримувати вологу під час посухи і не пошкоджуватися поворотними весняними заморозками. Обробка рослин амінокислотами перед або під час цвітіння покращує процес запилення, тому що підвищує життєздатність пилку при високих і низьких температурах.

  Бетаїн стимулює синтез хлорофілу, підсилює здатність кореневої системи поглинати воду, підвищує стійкість рослин до низьких і високих температур.

  Полісахариди покращують проникнення поживних речовин і води в клітини рослини і також є джерелом енергії.

  Альгінова кислота відповідає за водний баланс в рослині і сприяє швидкому проникненню всіх компонентів бакової суміші в рослину. При внесенні в грунт альгінова кислота покращує її структуру, підвищує влогоутримуючу здатність.

Альгінова кислота являє собою як ґрунтовий кондиціонер, який в поєднанні з іонами металів утворює зшиті полімери з дуже великою молекулярною масою. Ці солі набубнявіють при намоканні і міцно утримують вологу. В процесі, вони допомагають ґрунту  утворювати цінну пористу, зернисту структуру, яка збагачує ґрунт киснем.

  Вітаміни і прогормональні речовини допомагають рослині синтезувати необхідні йому гормони і фітоалексини, що забезпечує імунітет і нормальний розвиток рослин.

  Екстракт водоростей містить потужний природний хелатоутворювач- манітол (10% від сухої ваги водоростей) і повний набір катіонів в хелатній формі, вже присутніх в морських водоростях. Маннітол допомагає іншим речовинам (з бакової суміші) швидше проникати в рослину і ефективніше використовуватися рослинами.

  Аlgamino активує імунну систему рослин, що дозволяє швидко вивести їх зі стресу (посуха, заморозки, навантаження ЗЗР, хвороби), активізує процес фотосинтезу, посилює активність поглинання поживних речовин кореневою системою і листям, сприяє збалансованому росту і розвитку рослин, покращує якість врожаю і зовнішній вид плодів, продовжує їх лежкість, підвищує врожайність. При внесенні в ґрунт Аlgamino підвищує її структурність і вологоутримуючу здатність, стимулює активний розвиток корисної мікрофлори ґрунту, підвищує загальну родючість, захищає мінеральні добрива від вилуговування.

 Аlgamino сумісний з усіма видами добрив і пестицидів, крім лугів. Підсилює дію гербіцидів на бур'яни, захищаючи при цьому культурні рослини від гербіцидних пошкоджень.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину:
робочий розчин готується безпосередньо перед початком підживлення, ретельно перемішати перед використанням
Спосіб застосування:
Передпосівна обробка насіння проводиться одночасно з протравниками (для польових культур) - витрата препарату 1 л / т насіння, або замочування (для овочевих і квіткових культур) - розведення водою у співвідношенні 1: 800-1000.
Для замачування саджанців і живців: розведення 1: 500.
Для обприскування листя: 1-2л/га застосовувати 2-3 рази протягом вегетації, до і після цвітіння, а також до перед або підчас стресу для рослин.
Зрошення: 4-6 л / га підчас поливу, 2-3 рази з інтервалом в 15-20 днів.
Підсилює дію гербіцидів на бур'яни, захищаючи при цьому культурні рослини від дії гербіцидів.
Використання в баковихсумішах: препарат може змішуватися з усіма відомими ЗЗР та добривами крім сильно лужних.

Зберігання: Зберігати в сухому місці при температурі +5 +35℃тримати в місцях, недоступних для дітей. Препарат дійсний протягом трьох років. Гарантійний термін зберігання: при дотриманні умов зберігання – не менше 2років

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Діюча речовина Комплекс
Країна виробник Китай
Ціна 600,00 грн.
Відгуки

Відгуки клієнтів до товару 0

Залишити відгук